Newsletter

Ten post dostępny jest także w języku: angielski

Witaj na stronie projektu Iskra!

Tutaj Wojtek Bułhak i Marcin Ciepierski. Nasza firma Arma Hobby przygotowuje serię modeli Iskry w najważniejszych skalach modelarskich. Jeżeli tutaj trafiłeś, jesteś na pewno zainteresowany tym wyjątkowym samolotem. Dlaczego takim wyjątkowym? Czy na prawdę potrzebny jest nowoczesny model Iskry?

Model TS-11 Iskra

Model Iskry budzi ogromne emocje polskich modelarzy. Brak odpowiadającego współczesnym standardom modelu plastikowego i konieczność przeróbek modelu plastikowe 1:72 są zniechęcające. A przecież to jest prawdopodobnie najważniejszy samolot w historii polskiego lotnictwa. Na Iskrze przez 50 lat wyszkoliły się pokolenia pilotów wojskowych. Samolot całkowicie polskiej konstrukcji i produkowany przez polski przemysł lotniczy.

  • Czy zasługujemy na nowoczesny model tego kultowego samolotu?
  • Czy jest szansa na dający się sprawnie skleić model?
  • Czy aby wykonać Iskrę trzeba przerabiać, szpachlować i sztukować?
  • Czy jest możliwe, aby każdy kto zechce mógł mieć świetną Iskrę na półce?

Arma Hobby wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom!

Na wiosnę 2014 przygotowujemy model Iskry 1:48. Będą dwa modele. Iskra pro-set z wieloma dodatkami i wersja ekonomiczna do zbudowania w weekend: easy-set. Na święta – model 1:72. a potem, któż wie, myślimy o 1:32 i 1:144…

Czym wyróżniają się nasze modele? Projektowane i drukowane w technologii 3D mają nie tylko doskonałe odwzorowanie oryginału, ale też łatwo się sklejają dzięki przemyślanemu podziałowi części, dobrze zaprojektowanym wlewkom i idealnemu spasowaniu.

Zapisz się na newsletter Arma Hobby!

  • Dowiedz się więcej o modelach z Arma Hobby, poznaj naszą technologię i przekonaj się czy chcesz mieć przygotowywany przez nas model.
  • Doradź nam, jak ma wyglądać Iskra – weź udział w sondach i konsultacjach.
  • Wygraj konkursy organizowane naszej stronie.
  • Zapisz się na newsletter, a dostaniesz wyjątkową ofertę w momencie wypuszczenia Iskry do sprzedaży.

 Zapisz się teraz!

Podczas zapisu zostaniesz przekierowany na stronę www.armahobbynews.pl. Sprawdź swój email i koniecznie potwierdź subskrybcję newslettera wciągu 7 dni.


Email :
Imię :
Nazwisko :

Zgadzam się z polityką prywatności

Nie wysyłamy Spamu! Otrzymasz cztery wiadomości dzień po dniu wprowadzające do naszej technologii modelarskiej. Następnie raz na jakiś czas wiadomości o modelach i modelarskie inspiracje. Możesz oczywiście zrezygnować kiedy chcesz.