Dziób modelu TS-11 Iskra

Ten post dostępny jest także w języku: angielski

Dzisiaj pokazujemy prawie skończony dziób modelu TS-11 Iskra. Zapraszamy do komentowania i konstruktywnej krytyki.

ts11_iskra_0014

ts11_iskra_0015

Zobacz też sekcję ogonową Iskry link

Author: Wojtek Bułhak

Wojtek skleja modele od przedszkola. Był wychowankiem a następnie instruktorem w klubie "Śmigiełko". Z wykształcenia biolog od żab od 15lat pracuje w branży modelarskiej. Skleja figurki i trochę pancerki oraz samolotów. Preferuje polska tematykę oraz lotnictwo US Navy. W firmie Arma Hobby jest wspólnikiem odpowiedzialnym za marketing i sprzedaż.

Share This Post On
468 ad

3 Comments

  1. Rozumiem, że dziób z przetłoczeniami na górze będzie standardem, a kto nie chce przetłoczeń będzie je zeszlifowywał stosownie do wybranego malowania? Czy końcówka nosa wokół fotokarabinu jest oddzielna i będzie opcjonalna część do wykonania bulwiastego nosa z radarem RDS-81? Czy w zestawie będzie opcjonalny łuskozbieracz?

    Post a Reply
  2. Przetłoczenia na górze do ewentualnego zeszlifowania. Nos to oddzielny element żebyśmy mogli w przyszłości zrobić TS-11R. W pierwszym zestawie (EZ) nie będzie łuskozbieracza, w kolejnych (Pro) zapewne tak.

    Post a Reply
  3. Dziękuję za odpowiedź. Czy można liczyć na wcześniejsze ujawnienie proponowanych w obu zestawach wariantów malowania? Najlepiej w postaci sylwetek bocznych, ale może być też opisowo.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *